Vitajte na našej stránke,

Podpora zdravia rodiny. Autor: ArentasZmyslom CORAL CLUBU je podpora dosiahnuť čo najlepšie zdravie, vrátane kvality života.

Medzinárodná spoločnosť Coral Club International bola založená v roku 1998 v Toronte (Kanada). Viac ako 13 rokov Coral Club International je jeden z lídrov v oblasti výživy - dáva zdravie a dlhovekosť pre mnoho ľudí na rôznych kontinentoch. Od roku 1999 sa spojila so spoločnosťou Royal Body Care.

Rozsah CCI biologicky aktívnych potravinových doplnkov, biopotravín, kozmetiky, vyrobených v USA, Kanade a Japonsku. Všetky výrobky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili kompletnú výživu na udržanie a ochranu zdravia v modernom rytme života, v strese a nepriateľskom prostredí, na dosiahnutie maximálneho úspechu v športe. Štandardy GMP, priebežné monitorovanie vo všetkých fázach výroby, určujú kvalitu výrobkov a vysokú úroveň dôvery spotrebiteľov.

S Coral Club International spolupracujú poprední svetoví vedci. Táto spoločnosť sa zaoberá novými technológiami ochrany, obnovy a profylaxie ľudského zdravia s pomocou prirodzených ozdravných programov, ktoré sú zostavené výlučne z prírodných produktov, vyrobených podľa moderných technológií, ktoré umožňujú zachovať to cenné, čo vytvorila príroda.

Coral Club, to je cesta k plnohodnotnému aktívnemu životu, kráse a dlhovekosti.

PODPORA
ZDRAVIA
KATALÓG
PRODUKTOV
VIDEÁ
A FOTOGRAFIE
4 kroky pre zdravie.  Autor: Anis Ahmad Produkty Coral Club Videa a fotografie
Náš organizmus má prirodzenú schopnosť obnovy. My vám ponúkame štyri jednoduché odporúčania, ktoré sa stali základom filozofie zdravia Medzinárodného koralového klubu. Zdravie - produkty na podporu zdravia
Krása - kráľovská kozmetika ROYAL BODY CARE 
Čistota - Vitalizácia a očista vody, ochrana pred mobilmi a elektromagnetickými vlnami.
Videá a fotografie parazitov, červov, hlíst v tele človeka, operácia napadnutého človeka, video zaneseného hrubého čreva a produktov.
...viac ...viac ...viac
Diskusné príspevky
Administrátor , 01.11.2017
Objednávanie produktov je skutočne jednoduché. Je potrebné sa v prvom rade registrovať na našej stránke zdravycoral@zdravycoral.sk, táto registrácia je úplne nezaväzujúca. Následne si vyberte produkty a zašlite svoju objednávku na zdravycoral@zdravycoral.sk, pripojte svoje meno a adresu pre zaslanie dobierky a samozrejme nezabudnite uviesť o aké produkty máte záujem. Následne Vám bude potvrdené prijatie Vašej objednávky a zaslaný termín dodania dobierky.
Peter Rusňák , 26.02.2017
Prosím Vás poradí mi niekto ako si objednať CORAL-MINE Natural Coral Minerals.Som tuna zaregistrovaný a neviem nájsť, kde by som to mohol objednať..Ďakujem!
Všetky príspevky
Aktuality
Pohroma v črevách - zápcha

Podľa mnohých lekárov a odborníkov človek nie je mäsožravec ani všežravec, ale špeciálny druh bylinožravca, predurčený na konzumovanie plodov – ovocia, orechov, bobuľovín, obilnín, semien, plodovej, koreňovej a listovej zeleniny. Ak sa do dlhého ľudského čreva dostanú potraviny bez vlákniny, spomaľuje sa peristaltika (priečny a pozdĺžny pohyb čriev). Trávenina postupuje pomaly, v ohyboch čriev sa môže hromadiť a vytvárať vydutiny. V tých potom 48 hodín zahníva, pri zápche i dlhšie a vyvoláva chronické zápaly a iné komplikácie. Zápcha patrí medzi civilizačné choroby súčasnosti.

11.11.2012 00:00
Vyhľadávanie:
Prihlásenie:
Dôležitá informácia o stránke

táto stránka je stránkou nezávislého distribútora

Powered by: Profistranky CMS